Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2023/2024

W dniu 21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości oraz podsumowań. Uczniowie, nauczyciele i rodzice  zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby wspólnie świętować zakończenie kolejnego etapu edukacji.

Odśpiewanie Hymnu

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie od odśpiewania hymnu Polski, a następnie hymnu naszej szkoły. Wszyscy obecni, stojąc na baczność, oddali w ten sposób szacunek zarówno naszej Ojczyźnie, jak i naszej szkole, która przez cały rok była dla nas miejscem nauki, rozwoju i wspólnych przeżyć.

Rozdanie Świadectw z Wyróżnieniem

Po hymnach nadszedł czas na najbardziej oczekiwaną część uroczystości – rozdanie świadectw z wyróżnieniem. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa oraz dyplomy i nagrody za swoje wybitne osiągnięcia w nauce. Wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni nie tylko za wyniki w nauce, ale także za działalność społeczną, sportową oraz artystyczną.

Przemowa Pani Dyrektor

Kolejnym punktem programu była przemowa Pani Dyrektor, która podsumowała miniony rok szkolny. W swoim wystąpieniu podziękowała uczniom za ich wysiłek i zaangażowanie, nauczycielom za trud włożony w edukację młodzieży oraz rodzicom za ich wsparcie i współpracę. Pani Dyrektor podkreśliła, jak ważne jest zdobywanie wiedzy i rozwijanie swoich pasji, życząc wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Akademia Klasy III

Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy III, pod kierunkiem Pani Jadwigi Szczepanek, przygotowali akademię. Występ obejmował krótkie scenki, wiersze i piosenki, które w humorystyczny i wzruszający sposób podsumowały cały rok szkolny. Uczniowie pokazali, jak wiele się nauczyli i jak bardzo rozwinęli swoje talenty artystyczne.

Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji oraz zapału do dalszej nauki w nowym roku szkolnym!

Galeria:

Pozostało do wakacji

-394Dni -5Godzin -29Minut -16Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sekretariat@zspniskowa.edu.pl