Pożegnanie ósmej klasy w naszej szkole

Dnia 20 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy ósmej. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań.

Przekazanie Sztandaru

Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego przekazania sztandaru przez uczniów klasy ósmej swoim młodszym kolegom z klasy siódmej. Ten akt symbolizuje ciągłość tradycji i wartości przekazywanych w naszej szkole, a także zobowiązanie młodszych uczniów do kontynuowania tych wartości.

Skecz na Wesoło

Kolejnym punktem programu był skecz przygotowany przez uczniów klasy ósmej, który w humorystyczny sposób przedstawiał ich edukacyjną podróż od klasy pierwszej do ósmej. Występ ten wywołał wiele śmiechu zarówno wśród uczniów, nauczycieli, jak i rodziców. Skecz był doskonałą okazją do przypomnienia sobie wielu zabawnych i wzruszających chwil, które towarzyszyły uczniom przez te osiem lat nauki.

Podziękowania dla Nauczycieli i Rodziców

Następnie nadszedł czas na podziękowania. Uczniowie klasy ósmej wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom za ich trud, poświęcenie i wsparcie na każdym etapie edukacji. Podziękowania skierowano również do rodziców, którzy wspierali swoje dzieci przez cały okres nauki, motywowali i pomagali w trudnych chwilach.

Występ Klasy Siódmej

Uczniowie klasy siódmej również przygotowali specjalny występ, aby pożegnać swoich starszych kolegów i koleżanki. Występ ten był pełen serdeczności i życzeń pomyślności na dalszą drogę edukacyjną. Na zakończenie, uczniowie klasy siódmej wręczyli absolwentom pamiątkowe upominki, które mają przypominać im o latach spędzonych w szkole.

Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów w dalszej edukacji oraz realizacji swoich marzeń i celów. Pamiętajcie, że zawsze możecie wrócić do naszej szkoły i podzielić się swoimi osiągnięciami. Powodzenia.

Galeria:

Pozostało do wakacji

-394Dni -3Godzin -49Minut -4Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sekretariat@zspniskowa.edu.pl