Dzień Rodziny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niskowej

W dniu 13 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niskowej odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Dzień Rodziny. Był to czas pełen radości, wzruszeń i wspólnej zabawy, który na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców.

Występy pełne emocji

Świętowanie rozpoczęło się od występów przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3. Maluchy z przedszkola zachwyciły wszystkich swoimi tańcami i piosenkami, które przygotowały specjalnie na tę okazję. Uczniowie klas 1-3 również nie pozostali w tyle, prezentując różnorodne programy artystyczne. Na scenie można było zobaczyć dynamiczne tańce, wesołe skecze oraz wzruszające piosenki.

Piosenki dla Mamy i Taty

Jednym z najważniejszych punktów programu były piosenki dedykowane rodzicom. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem śpiewały utwory dla swoich mam i tatusiów, a wśród publiczności nie brakowało łez wzruszenia. Te muzyczne wyrazy miłości były pięknym ukłonem w stronę rodziców, którzy na co dzień wspierają swoje pociechy.

Podarunki dla rodziców

Podczas Dnia Rodziny nie mogło zabraknąć również drobnych upominków dla rodziców. Dzieci własnoręcznie przygotowały różnorodne prezenty. Każdy z podarunków był wyjątkowy i stanowił wyraz wdzięczności oraz miłości.

Wspólny poczęstunek

Po zakończeniu części artystycznej wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni na poczęstunek. Był to doskonały moment na wspólne rozmowy, wymianę wrażeń i integrację.

Galeria:

Pozostało do wakacji

-394Dni -4Godzin -14Minut -22Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sekretariat@zspniskowa.edu.pl