Wizyta Magika w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niskowej

W dniu 20. 12.2023 r.  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niskowej miał przyjemność gościć niezwykłego gościa – magika, który rozjaśnił szkolne korytarze i kąciki przedszkolaków. Inicjatywa ta była możliwa dzięki wsparciu finansowemu z funduszu sołeckiego, co stanowi doskonały przykład wspólnotowego zaangażowania na rzecz edukacji i rozwoju dzieci.

Spotkanie z magikiem było szczególnym wydarzeniem, podzielonym na trzy grupy wiekowe, aby dostosować się do potrzeb i zainteresowań uczniów. Przedszkolaki, klasy I–III oraz klasy IV–VIII miały okazję doświadczyć magii na własnej skórze, z każdą grupą skupioną na programie dostosowanym do ich wieku.

 Iluzje i sztuczki zaskoczyły maluchy, rozbudzając w nich ciekawość i radość. Śmiech i okrzyki zdumienia wypełniały sale, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Klasy I–III miały okazję uczestniczyć w bardziej zaawansowanych pokazach magii, gdzie magik demonstrował swoje umiejętności manipulacji przedmiotami, sztuki iluzji oraz improwizacji. Dzieci wpatrywały się ze zdziwieniem w każdy ruch magika, starając się odgadnąć tajniki jego sztuki.

Starsze grupy, czyli klasy IV–VIII, miały możliwość zanurzenia się w fascynującym świecie magii mentalnej. Magik prezentował umiejętności czytania w myślach oraz przewidywania decyzji uczestników. To spotkanie dostarczyło starszym uczniom nie tylko rozrywki, lecz również skłoniło do refleksji nad możliwościami ludzkiego umysłu.

Warto podkreślić, że inicjatywa ta była możliwa dzięki  środkom z  funduszu sołeckiego. Dziękujemy serdecznie Panu Sołtysowi- Henrykowi Kuligowi.

Pozostało do wakacji

-249Dni -20Godzin -24Minut -18Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sp.niskowa@op.pl