TRZECIE MIEJSCE DRUŻYNOWO W POWIATOWYM TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM | 2023

Dnia 20.04.2023r. w Zespole Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. – etap powiatowy. W turnieju uczestniczyło 11 Szkół Podstawowych z terenu powiatu nowosądeckiego, oraz 10 drużyn z miasta Nowy Sącz. Po podziale nasza drużyna rywalizowała już z najlepszymi drużynami z 11 szkół wybranych na etapie gminnym.

Podczas turnieju oceniano:

– znajomość przepisów ruchu drogowego na podstawie testu wiedzy

– udzielanie pierwszej pomocy w ramach zainscenizowanej scenki

– umiejętności uczestników w praktyce, które polegały na pokonaniu toru przeszkód.

Całość turnieju zarówno teoretycznego jaki i praktycznego odbywała się pod czujnym okiem policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Sączu. Zaproszono na uroczystość również Radnego Powiatu Nowosądeckiego Marka Pławiaka, oraz zastępcę dyrektora Mord Artura Czarneckiego. Dyplomy i puchary wręczył dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu.

Po zakończeniu turnieju i podliczeniu wszystkich punków wyłoniono zwycięzców indywidualnych oraz drużynowych w danej grupie wiekowej.

Po świetnie napisanych testach nasi uczniowie bardzo dobrze przejechali rowerowy tor przeszkód oraz wykazali się bardzo dobrymi umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W końcowym efekcie uczniowie w składzie: Antoni Jojczyk, Eryk Kumor, Mateusz Szewczyk zajęli 3 miejsce drużynowo. Opiekunem grupy była Pani Monika Oleksy.

Galeria:

Pozostało do wakacji

-394Dni -3Godzin -45Minut 00Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sekretariat@zspniskowa.edu.pl