Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 i Ślubowanie Klas Pierwszych

4 września  miała miejsce inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Tego dnia uczniowie klasy VIII przypomnieli tragiczną datę w historii naszego kraju. W krótkiej, a jakże treściwej akademii społeczność szkolna uczciła 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Następnie klasa III  powitała w progach naszej szkoły uczniów klasy I pięknym występem i piosenką, a zaraz potem nastąpiło ślubowanie klas pierwszych.

           Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele!

 Z radością witamy Was w nowym roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole! To czas pełen nowych możliwości, wyzwań i sukcesów, którymi będziemy mogli się dzielić razem. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co przyniesie ten rok.

Rozpoczęcie roku szkolnego to zawsze wyjątkowy moment. Dla wielu z Was to powrót po wakacjach, a dla innych – pierwszy dzień w szkole. To czas, w którym spotykamy starych przyjaciół i zawieramy nowe znajomości, a także wracamy do nauki i zdobywania nowej wiedzy.

Zachęcamy Was wszystkich do zaangażowania się w życie szkoły – do uczestniczenia w zajęciach, działaniach klasowych, kółkach zainteresowań i innych aktywnościach, które nasza szkoła oferuje. To właśnie Wasza aktywność i zaangażowanie sprawiają, że nasza szkoła jest wyjątkowym miejscem nauki i rozwoju.

Szczególnym momentem na początek roku szkolnego  było  ślubowanie klas pierwszych. Dla naszych najmłodszych uczniów jest to pierwszy krok w drodze do zdobywania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności. To także moment, w którym obiecują być uczciwymi i pracowitymi uczniami oraz szanować innych.

Drodzy Pierwszoklasiści, pamiętajcie, że jesteście teraz częścią naszej szkolnej rodziny. Nauczyciele, starsi uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły są tu, aby Was wspierać i pomagać w Waszej nauce i rozwoju. Świat jest przed Wami otwarty, a my jesteśmy tu, aby Was na tej drodze prowadzić.

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele, jesteśmy przekonani, że nowy rok szkolny będzie pełen sukcesów, radości i wspólnych osiągnięć. Razem tworzymy wspaniałą społeczność edukacyjną, która dąży do osiągania najlepszych wyników i rozwijania się na wielu płaszczyznach.

Życzymy Wam udanego  roku szkolnego oraz wielu ciekawych przygód i sukcesów!

Galeria:

Pozostało do wakacji

-101Dni -17Godzin -17Minut -28Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sp.niskowa@op.pl