Mikołajki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niskowej

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niskowej rozbrzmiewały radosne śpiewy, dźwięki śmiechu i odgłosy skrzypiących butów, gdy Mikołaj złożył swoją wizytę, aby obdarować najmłodszych uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. To niezwykłe wydarzenie, jak co roku, wypełniło salę gimnastyczną niezapomnianą atmosferą świątecznej magii.

W tym roku Mikołaj zdecydował się osobiście pojawić w szkole, aby dostarczyć radości i świątecznej niespodzianki. Sala gimnastyczna przemieniła się w krainę baśniową, gdzie dzieci mogły spotkać Świętego Mikołaja, przekazywać mu swoje marzenia, a także odebrać upominki.

W trakcie spotkania nie brakowało tradycyjnych elementów – dzieci śpiewały piosenki świąteczne, prezentując swoje umiejętności wokalne. Atmosfera była napełniona radosnym śpiewem, który rozbrzmiewał w całej sali, dodając magii temu wyjątkowemu dniu. Ponadto, najmłodsi uczestnicy Mikołajek mieli okazję zaprezentować swoje taneczne zdolności, co dodatkowo wzbogaciło program świątecznego spotkania.

Najważniejszym momentem była chwila, gdy Mikołaj rozdawał prezenty. Dzieci z uśmiechem na twarzach i błyskiem w oczach odbierały upominki, które zostały specjalnie przygotowane z myślą o nich. Zdjęcia z tego magicznego momentu utrwalają uśmiechy i wzruszenie maluchów, które doświadczyły niezapomnianego spotkania ze Świętym Mikołajem.

Co więcej, Mikołaj okazał się być nie tylko hojnym darczyńcą dla dzieci, ale także troskliwym darczyńcą przedszkola. Przyniósł ze sobą nie tylko prezenty dla najmłodszych, ale także zabawki dla przedszkolnej placówki. Nowe zabawki, pomoce dydaktyczne i inne potrzebne akcesoria sprawią, że miejsce, gdzie rozwijają się maluchy, stanie się jeszcze bardziej przyjazne i inspirujące.

Pozostało do wakacji

-386Dni -11Godzin -48Minut -51Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sekretariat@zspniskowa.edu.pl