Magia Świąt w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niskowej: Warsztaty Twórcze dla Małych i Starszych Uczniów.

W przedświątecznym okresie atmosfera w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niskowej nabrała wyjątkowego blasku dzięki zorganizowanym warsztatom świątecznym. Inicjatywa, sfinansowana ze  środków pochodzących z funduszu sołeckiego, połączyła przedszkolaki,  klasy I – III, uczniów klas IV-VI oraz klas VII-VIII w twórczym procesie tworzenia unikatowych ozdób świątecznych.

Warsztaty, które odbyły się  w trzech grupach wiekowych, dostarczyły niezapomnianych chwil radości, integracji i kreatywności. Każda grupa miała szansę wykazać się artystycznym zacięciem.

Dzielenie się Umiejętnościami w Przedszkolnej Krainie Świąt

Najmłodsi uczestnicy warsztatów, czyli przedszkolaki oraz klasy I-III, z wielkim entuzjazmem przystąpili do tworzenia swoich własnych choinek świątecznych. Dla nich było to nie tylko zajęcie plastyczne, ale także okazja do rozwijania zdolności manualnych i współpracy z rówieśnikami.

Kreatywność na Wszystkich Poziomach Edukacyjnych

Starsze grupy uczniów, reprezentujące klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII, skupiły się na bardziej zaawansowanych technikach ozdabiania choinek. Korzystali z różnorodnych materiałów takich jak brokat, koraliki, cekiny. Warsztaty stały się świetną okazją do rozwijania zdolności artystycznych oraz umiejętności pracy z różnorodnymi technikami plastycznymi.

Dziękujemy serdecznie Panu Sołtysowi- Henrykowi Kuligowi za umilenie czasu przedświątecznego na terenie naszej szkoły.

Pozostało do wakacji

-249Dni -20Godzin -54Minut 00Sekund