Jasełka | 2023

W atmosferze ciepła, radości i wzruszeń, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niskowej zorganizował 22 grudnia niezwykłe jasełka przygotowane przez panią Annę Baran, księdza Filipa Ciurę oraz siostrę Emilię Rutkowską. To magiczne wydarzenie przywołało ducha świąt Bożego Narodzenia, jednocześnie budując atmosferę wspólnoty i miłości.

Dzieci wcieliły się mi in. w role aniołków, pasterzy, królów. Piękne kostiumy i scenografia stworzyły magiczną scenerię, w której uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty aktorskie.

Po zakończeniu jasełek nadszedł czas na wzruszające chwile, gdy Pani Dyrektor Małgorzata Ryś zabrała głos, składając serdeczne życzenia świąteczne wszystkim obecnym. Jej słowa pełne były ciepła, życzliwości i nadziei na spokojne, rodzinne święta. Podziękowała również za trud włożony w przygotowanie jasełek, podkreślając, jak ważne jest budowanie wspólnoty i dzielenie się radością z innymi.

Wszyscy uczestnicy jasełek, zarówno ci na scenie, jak i ci za kulisami, z pewnością zabrali ze sobą niezapomniane chwile i wartościowe przemyślenia na temat prawdziwego znaczenia świąt Bożego Narodzenia. Niech ta magiczna atmosfera towarzyszy im przez cały okres świąteczny i inspiruje do wspólnego budowania lepszego świata, opartego na miłości, szacunku i życzliwości.

Pozostało do wakacji

-394Dni -5Godzin -37Minut -40Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sekretariat@zspniskowa.edu.pl