Jak karnawał to karnawał.. czyli zabawa karnawałowa w naszej szkole.

Rozpoczął się okres zabaw karnawałowych. Nie zabrakło ich również w naszej szkole.

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w czwartek – 26 stycznia 2023 roku.

        Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle – zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, kokardami zachęcała do szalonej zabawy – najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VIII.

W szkole zaroiło się od różnych postaci  z bajek i nie tylko. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet zdumienie.  Wszyscy bawili się znakomicie.

   Po południu odbyła się również zabawa karnawałowa – uczniów klas IV-VIII. Było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe. Dobrą muzykę serwował im Antek z klasy VII. Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.

Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku!

Galeria:

Pozostało do wakacji

-394Dni -3Godzin -45Minut -57Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sekretariat@zspniskowa.edu.pl