ZAKOŃCZENIE ROKU 2021/2022 – CZAS POŻEGNAŃ

Kiedy czujemy słońce i zbliżające się wakacje, wówczas nadchodzi czas pożegnań. W tym roku szkolnym w naszej szkole żegnaliśmy uczniów klasy VIII, którzy w bardzo pozytywny sposób zapisali się w naszej pamięci. Życzymy im, żeby kolejne lata edukacji były piękne i wspaniałe, a szkoła w Niskowej, by na zawsze zapisała się w ich pamięci.

W tym roku żegnaliśmy także odchodzących nauczycieli, którzy pracowali w naszej szkole kilka lat bądź pełnili zastępstwo za nieobecnych pracowników. Serdecznie dziękujemy im za współpracę i wszystkie dobre chwile, które były ich udziałem. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas: mgr Agnieszcze Ciapale, mgr Elżbiecie Wilk, mgr Marcelinie Kasprzyk, mgr Jolancie Wójs, mgr Edycie Rosiek i życzymy im powodzenia w życiu osobistym oraz zawodowym.

Ten trudny czas pożegnań uświetniły piękne akademie przygotowane przez przedszkolaków, uczniów klasy VII, uczniów klasy VIII, a także uczniów klasy III pod opieką pań wychowawczyń. Wszystkim życzymy odpoczynku i duuuużo słońca w letnie dni.

Galeria zdjęć:

Pozostało do wakacji

-249Dni -19Godzin -5Minut -19Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sp.niskowa@op.pl