Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć.” – Janusz Korczak

13 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystym apelu spotkali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz rodzice. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru, następnie odśpiewano hymn państwowy oraz hymn naszej szkoły.

Uczniowie pod okiem p. Marioli Jańczy, p. Marcina Jańczy oraz p. Anny Baran przygotowali program artystyczny. W humorystycznych scenkach i piosenkach ukazali szkolną rzeczywistość. Uroczystość uświetniły piękne występy wokalne naszych uczniów. 

Tego dnia odbyła się  również  uroczystość pasowania na przedszkolaka. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością pod okiem p. Beaty Włodarz wiersze oraz piosenki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Pani Dyrektor Małgorzata Ryś w życzeniach skierowanych do nauczycieli i  pracowników szkoły wyraziła wdzięczność za trud, wysiłek, oddanie, życzliwość i pomoc. Podziękowała  nauczycielom za rozwijanie skrzydeł dzieci, za zaangażowanie, serce i  cierpliwość. Zwróciła się również do całej społeczności szkolnej z życzeniami powodzenia i  satysfakcji z podejmowanych działań w codziennej pracy.

Galeria zdjęć:

Pozostało do wakacji

-249Dni -19Godzin -37Minut -20Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sp.niskowa@op.pl