Informacja dla UCZNIÓW

Drodzy Uczniowie ZSP w Niskowej!


Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 w dniach 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. będzie prowadzone nauczanie zdalne realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Od poniedziałku 23.03.2020 r. na stronie naszej szkoły nadal będą pojawiać się zadania, które będziecie wykonywać zgodnie ze wskazówkami swoich nauczycieli. Plan pracy przygotowany dla Was na najbliższy okres będzie zgodny z planem lekcji.

Przez dwa kolejne dni będziecie powtarzać i utrwalać materiał, natomiast od 25. 03. 2020 r. materiał z poszczególnych zajęć edukacyjnych będzie koncentrował się na przekazaniu Wam najważniejszych treści podstawy programowej związanych z danym tematem lekcyjnym.

W imieniu wszystkich nauczycieli bardzo Was proszę o sumienne wywiązywanie się z obowiązków ucznia. Pracujcie systematycznie i wykonujcie zadania, które będziecie otrzymywać od swoich nauczycieli. Wysyłajcie informacje zwrotnie zgodnie z wytycznymi, jakie otrzymacie.

Miniony tydzień pokazał, że potraficie zachować się w sposób bardzo odpowiedzialny. Dziękuję Wam za to w imieniu wszystkich nauczycieli ZSP w Niskowej.

Zwracam się do Was z prośbą o dalszą pracę . W razie jakichkolwiek problemów bardzo Was proszę o kontakt ze swoimi wychowawcami poprzez drogę mailową. 

Oprócz materiałów, które otrzymacie od swoich nauczycieli zachęcam Was do odwiedzania stron internetowych polecanych przez MEN: www.epodreczniki.plwww.cke.gov.plwww.gov.pl/zdalnelekcje , www.men.gov.pl , www.gov.pl/zdalnelekcje .

Uczniów klasy VIII zachęcam do korzystania ze strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl ), na której codziennie zamieszczane są przykładowe testy egzaminacyjne.

W związku z tym, że nauczanie zdalne wymaga użycia komputerów/tabletów/telefonów komórkowych prosimy Was o planowanie pracy z uwzględnieniem higieny pracy oraz zasad bezpieczeństwa w sieci. Podstawowe zasady znajdziecie w plikach poniżej.

p.o. Dyrektor ZSP w Niskowej

Pliki:

Pozostało do wakacji

-386Dni -12Godzin -26Minut -5Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sekretariat@zspniskowa.edu.pl