„NO PROMIL – NO PROBLEM”

      Nasza szkoła, kolejny raz, włącza się w działania kampanii społecznej „NO PROMIL – NO PROBLEM”. Jej przesłaniem jest ograniczenie na terenie małopolski liczby osób pod wpływem środków psychoaktywnych za kierownicą oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie postawy krytycznej u pasażerów pojazdów, których kierowca wzbudza wątpliwości co do stanu trzeźwości.
     W ramach tej kampanii, w środę 6  listopada uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w Marszu Trzeźwości.  Podczas marszu uczniowie pod opieką funkcjonariuszy  przyglądali się rutynowej kontroli kierowców pod względem trzeźwości. Wręczali również kierowcom ulotki, naklejki i baloniki. Akcja ta spotkała się z wielką życzliwością kierowców oraz wzbudziła wielkie zainteresowanie zarówno kierowców jak i przechodniów.

      Mamy nadzieję, że organizacja kampanii w naszej szkole, wpłynie na rozwagę kierowców, którzy zatrzymają się na chwilę i zastanowią nad skutkami wsiadania za kierownicę pod wpływem alkoholu.

         Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie marszu.

Galeria zdjęć

Pozostało do wakacji

-102Dni 00Godzin -30Minut -56Sekund

Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły:  (18) 443 00 62 sp.niskowa@op.pl